Konferencja prasowa – 24.11.2016

Drodzy państwo, z okazji zbliżającej się kolejnej 10 edycji Westivalu – Sztuka Architektury zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące założeń i programu tego szczególnego, jubileuszowego wydarzenia.

Konferencja Prasowa odbędzie się dziś (czwartek) – 24.11.2016 o godz. 12.30 na Dziedzińcu Muzeum Narodowego w Szczecinie przy ul. Staromłyńskiej 27, wejście od pl. Żołnierza Polskiego.

Zainteresowanych spotkaniem w dniu jutrzejszym, zapraszamy również jutro.
Organizatorzy:
SARP Oddział Szczecin

Informacje pod nr tel.- 606 575 716

Drodzy Państwo.

Przed nami Westival 10 DOMowy, rzec można urodzinowy. Poświęcamy go ludziom wśród których żyjemy, z którymi pracujemy i… samym sobie. W poprzednich edycjach staraliśmy się pokazywać europejskie osiągnięcia architektoniczne z najwyższej półki, dyskutowaliśmy o przestrzeni na
profesjonalnym poziomie.

Z okazji jubileuszu chcemy porozmawiać o tym co robimy, co projektujemy. Chcemy zaprosić mieszkańców Szczecina i pokazać im po prostu dobre domy jednorodzinne zaprojektowane przez szczecińskich architektów. Domy, gdyż to one ciągle są tym co w ludziach rodzi autentyczne zainteresowanie architekturą, której każdy bez mała chciałby dotknąć bo chciałby mieć własny dom. Ta potrzeba materializuje się jednak w naszym otoczeniu w sposób niepozostawiający wątpliwości, w tym, że na drodze do realizacji marzenia o własnym domu architekt występuje jako autor projektu domu z katalogu, a nie jako partner do rozmowy o tym jaki dom jest potrzebny, możliwy do realizacji, taki aby spełniał oczekiwania i marzenia jego właścicieli. Aby zachęcić ludzi do poszukiwania własnej, indywidualnej życiowej przestrzeni poprzez kontakt z architektami chcemy pokazać domy dobre, dobre projekty i realizacje.

Serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowym Westivalu 10 DOMowym.

Prezes SARP Oddział Szczecin
Marek Orłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *